Rekrutacja do Liceum jeszcze trwa do 15.09

ostatnie wolne miejsca

TYLKO W NASZYM LICEUM

AKADEMICKI POZIOM NAUCZANIA

Nasza szkoła działa pod patronatem Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu - pierwszej i jedynej medycznej uczelni niepublicznej w Kujawsko-Pomorskiem. Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Akademickie Liceum Ogólnokształcące współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych!

Jak aplikować?

Jesteśmy świadomi potrzeb przyszłych Uczniów i ich rodziców, oraz otwarci na indywidualne rozwiązania. Aby zapisać się do Liceum wystarczy wypełnić odpowiednie formularze zgłoszeniowe online, które znajdują się w wybranym kierunku. Proponujemy także szereg możliwości zdobycia kwalifikacji zawodowych poprzez liczne kursy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie i do kontaktu z Sekretariatem.

HISTORIE ABSOLWENTÓW WSNoZ

Czy można otrzymać profesjonalne wykształcenie i wsparcie na prywatnej uczelni? Czy zawód fizjo-terapeuty ma przyszłość? Oczywiście, są to ważne pytania, i uzyskasz na nie odpowiedzi.
Jeżeli pragniesz studiować, a boisz się podjęcia wiążących się z tym decyzji, znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Czytaj artykuł

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.