POZOSTAŁY JESZCZE WOLNE MIEJSCA

Nabór na Rok Szkolny 2020/21 już trwa.

Liczba miejsc jest ściśle określona. Zachęcamy do rezerwacji miejsca online, telefonicznie lub osobiście w Sekretariacie.

Informatyka z programowaniem

Promocja wpisowego do 22 09 2020   0 zł

Rezerwacja miejsc do 22 09 2020 (liczba miejsc ograniczoniczona)
Okres nauki   4 lata po Szkole Podstawowej
Przedmioty rozszerzone   informatyka, matematyka i język angielski.

Czym jest dla nas nauczanie na profilu informatyka z programowaniem?

Za 5 lat deficyt na pracowników wśród informatyków i programistów może przekraczać ponad 30 proc. Dlatego informatyka i programowanie to kierunki studiów najbardziej przyszłościowych. Na drugim miejscu jest opieka medyczna i wychowanie. Dlatego nasza szkoła postawiła na kierunki przyszłości.

Wybierając ten profil już na poziomie Liceum nauczysz się m.in.

• podstaw programowania
  • grafiki komputerowej i multimediów
  • podstaw projektowania stron WWW

Zajęcia praktyczne odbywają się profesjonalnych pracowniach Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, lub do policealnych szkół SKK. Uczniowie naszego liceum otrzymją także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na wydziałach nauk o zdrowiu.

rezerwacja miejsc do 22 09 2020