1. Miejsce w Bydgoszczy

Nabór na Rok Szkolny 2020/21 już trwa.
Liczba miejsc jest ściśle określona. Zachęcamy do rezerwacji miejsca online, telefonicznie lub osobiście w Sekretariacie.

Mundurowym

Promocja wpisowego do końca miesiąca   0 zł

Okres nauki   4 lata po Szkole Podstawowej
Przedmioty rozszerzone   geografia, edukacja dla bezpieczeństwa i  język angielski.

Czym jest dla nas nauczanie na profilu mundurowym?

Dla wszystkich młodych ludzi, którzy planują związać swoją przyszłość ze służbami mundurowymi, a obecnie są na etapie wyboru szkoły ponadpodstawowej. Nauka w takiej formule jak klasa mundurowa, może być doskonałym wstępem do kariery wojskowej, policyjnej ale także doskonałą okazją do sprawdzenia swoich możliwości.

Wartością dodaną ukończenia klasy o profilu mundurowym jest fakt, że specjalistyczną wiedzą zdobytą w trakcie kolejnych lat nauki będzie wartościowa niezależnie od zawodowej drogi, którą absolwenci ostatecznie wybiorą.

Dodatkowo:

• nauka Kodu Morse'a
  • Gry Treningowe
  • Laser Fight
  • Zajęcia z Psychologiem
  • Zajęcia z Celnikiem z psem
  • Współpracujemy z Centrum Zarządzania Kryzysowego i Portem Lotniczym
  • Zajcięcia ze Służbą Graniczną, Wojskiem Polskim, Policją

Zajęcia praktyczne odbywają się profesjonalnych pracowniach Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, lub do policealnych szkół SKK. Uczniowie naszego liceum otrzymją także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na wydziałach nauk o zdrowiu.